Diakonické dny | Diakonický odbor západočeského seniorátu ČCE

Diakonické dny

warning: Creating default object from empty value in /home/eusers/drupal/drupal.evangnet.cz/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

Diakonát - přežitý nebo nezrozený?

Letošní den diakonie západočeského seniorátu Českobratrské církve evangelické proběhne v sobotu 10. října v Karlových Varech.

Seniorátní den 2014 s tématem "sbor a diakonie"

Poradní odbor křesťanské služby západočeského seniorátu ČCE zve na setkání pro všechny, kdo přemýšlí o vztahu křesťanského sboru a diakonie a hledají v něm své místo.

Seniorátní diakonický den přinesl řadu podnětů

V sobotu 12.10.2013 proběhl v Chrástu u Plzně další seniorátní den křesťanské služby. Přemýšlet, jak naplnit vizi diakonického sboru, přijelo deset účastníků ze čtyř sborů.

Seniorátní diakonický den 2013 s tématem SBOR JAKO DIAKONIE

Poradní odbor křesťanské služby západočeského seniorátu Českobratrské církve evangelické zve na podzimní seniorátní den diakonie s tématem "SBOR JAKO DIAKONIE".

Den diakonie 2012 se nesl ve znamení vztahu diakonie a misie

V sobotu 22.10 2012 proběhl v Farním sboru ČCE v Chebu již pátý novodobý diakonický den západočeského seniorátu, tentokrát s tématem „Diakonie a misie“.

Setkání se zkušenostmi z diakonické práce se setkalo se zájmem

V sobotu 15.10 2011 proběhl v Farním sboru ČCE v Teplé již čtvrtý novodobý diakonický den západočeského seniorátu, tentokrát zaměřený na praktické zkušenosti.

Diakonický den o komunitních přístupech proběhl v Rokycanech

Aktivní účast a vysoké nasazení charakterizovalo třetí novodobý diakonický den západočeského seniorátu ČCE. Ten proběhl v sobotu 18.9. 2010 v rokycanském evangelickém sboru.

Pozvání na diakonický den 2010

Vážený (nejen) českobratrský lide (nejen) v západních Čechách,

Jak na to když jsem sám? Jsem sám?

Již třetí diakonický den v západočeském seniorátu proběhne v sobotu 18. září 2010 od 9,30 do 16 hodin v prostorách evangelického sboru v Rokycanech (Jiráskova 481/II) pod názvem "Jak na to když jsem sám? Jsem sám?". Přednášky a dílny se tentokrát zaměří na komunitní přístupy k rozvíjení sborové diakonie.

O diakonickém sboru přijelo do Domažlic přemýšlet třicet účastníků

Tři desítky lidí se zúčastnily 19. září 2009 seniorátního dne diakonie s názvem "Diakonický sbor" v nově postaveném sborovém domě v Domažlicích.