Pomoc Mongolům 2009 | Diakonický odbor západočeského seniorátu ČCE

Pomoc Mongolům 2009

warning: Creating default object from empty value in /home/eusers/drupal/drupal.evangnet.cz/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

Sbírka na pomoc Mongolům byla o prázdninách dočerpána

Zbývající část z 85 000 Kč, které na pomoc cizincům bez práce na Plzeňsku darovaly sbory a ústředí Českobratrské církve evangelické, byla využita do konce srpna 2009.

Z daru evangelíků využila plzeňská Charita už přes 70 000 korun

Poradna pro cizince Diecézní charity Plzeň vyčerpala do konce května 2009 přes 70 000 korun z daru Českobratrské církve evangelické.

Mongolské inspirace v Plzni sblížily Čechy a Mongoly

O svou hudbu a obrazy se s Plzeňany na akci s názvem „Mongolské inspirace“ podělilo v pátek 3. dubna 2009 několik mongolských i českých umělců.

Výnos sbírky na pomoc Mongolům překročil 100 000 korun

Na 100 000 korun už se vyšplhaly dary sborů i ústředí Českobratrské církve evangelické na pomoc Mongolům a dalším cizincům bez práce na Plzeňsku.

Církve pomáhají cizincům bez práce na Plzeňsku

V evangelických sborech v západních Čechách probíhají v těchto dnech sbírky na pomoc zejména mongolským pracovníkům na Plzeňsku. Ti jsou už několik měsíců bez příjmů.

Výzva k solidaritě s pracovníky z Mongolska na Plzeňsku

Sdělení PO křesťanské služby ze dne 26.2.2009 kazatelům a staršovstvům sborů západočeského seniorátu ČCE

Zpráva o situaci občanů Mongolska na Plzeňsku

Plzeň patří mezi lokality s jedním z největších počtů zaměstnaných cizinců v ČR.