Kurz na téma Diakonická služba včera, dnes a zítra (?)

Poradní odbor křesťanské služby SR ČCE pro Vás připravuje kurz v Praze v termínu 3.-5.4.2009.

Snahou PO KS je připravit prostor k rozhovoru na téma Diakonická služba v církvi včera, dnes a zítra. Tento kurz je určen všem, kterým leží tato oblast sborové práce v naší církvi na srdci.

Ve třech blocích se chceme společně s Vámi zamyslet nad minulostí křesťanské služby, nad její současnou podobou a možnostmi a v neposlední řadě dát zelenou novým možnostem do budoucna.
Vedle zkušeností jednotlivých řečníků se s Vámi podělíme o Vaše zkušenosti a nápady a přitom budeme promýšlet sociální a teologickou rovinu služby církve v době, do níž vstupujeme.

Dovolte, abych vás všechny, laiky i faráře, na naše dubnové setkání do Prahy jménem PO KS SR co nejsrdečněji pozval.

Zvu Vás rovněž k diskusi a sdílení zkušeností na nové webové stránce PO křesťanské služby SR, kterou najdete na adrese: http//sluzba.zadverice.cz

Těším se na spolupráci s Vámi, na společné chvíle v Husově domě.
V Zádveřicích 10.2.2009 za PO KS SR

Miloš Vavrečka

Program s přihláškou najdete v příloze.

Kurz_KS_pozvanka.pdf43.19 KB