Notice: Undefined offset: 8192 in /home/eusers/drupal/drupal.evangnet.cz/includes/common.inc on line 548

Notice: Undefined offset: 8192 in /home/eusers/drupal/drupal.evangnet.cz/includes/common.inc on line 555

Fakulta otevírá kurz pro kaplany | Diakonický odbor západočeského seniorátu ČCE

Fakulta otevírá kurz pro kaplany

• : Function split() is deprecated in /home/eusers/drupal/drupal.evangnet.cz/modules/filter/filter.module on line 1190.

Teologická fakulta Jihočeské univerzity připravuje kurz celoživotního vzdělávání s názvem "Identita sloužícího křesťana".

Tento kurz je koncipován jako základní postgraduální kurz pro zájemce o kaplanskou službu, a pro ty, kteří již v této službě působí. Centrálním tématem kurzu je identita sloužícího křesťana v současném společenském kontextu.

Absolvovat ho mohou zájemci o kaplanskou službu a kaplani ve věznicích a nemocnicích, v armádě, zástupci církví v týmech posttraumatické intervenční péče nebo zástupci církví pověření duchovní službu v sociálních službách (např. pastorační asistenti Charit).

Kurz sestává ze šesti celodenních setkání. Předpokladem pro zapsaní do kurzu je absolvované teologické vzdělaní v min. bakalářském stupni, příp. jeho ekvivalent (učitelství náboženství, ap.).

Kurz bude zahájen v březnu 2012.